NVO bezmaksas konsultācijas

Pirmdien, 2021. gada 1. martā, no plkst. 14.00 līdz 19.00 NVO – biedrību un nodibinājumu –  pārstāvjus laipni aicinām apmeklēt bezmaksas NVO konsultāciju dienu “Nāc un izzini!” tiešsaistē, lai saņemtu padomus un atbalstu savām organizācijām svarīgos grāmatvedības un juridisku dokumentu izstrādes jautājumos.

Bezmaksas attālinātās konsultācijas 5 stundu garumā sniegs atbilstošo jomu profesionāļi. NVO pārstāvjiem būs pieejamas šādas konsultācijas: NVO grāmatvedība un NVO juridiskie jautājumi.

Par grāmatvedības jautājumiem konsultēs grāmatvedības un nodokļu konsultantes Linda Miezīte un Jadviga Neilande, ietverot atbildes par finanšu uzskaiti, dokumentu noformēšanu, vienkāršā un divkāršā ieraksta grāmatvedības organizēšanu,  projektu grāmatvedības uzskaiti, 2020. gada pārskatu, līgumu izvēli un ietekme uz nodokļiem un citas.

Par dokumentu izstrādes jautājumiem konsultēs tiesību zinātņu doktore, vairāku nevalstisku organizāciju pārstāve, mācībspēks Latvijas augstskolās Kitija Bite. Konsultācijas aptvers jautājumus par NVO reģistrēšanas pamatdokumentiem, to izmaiņu fiksēšanu un reģistrāciju, dokumentu un līgumu noformēšanu, kā arī citus.

Konsultāciju dienas Rīgas biedrību un nodibinājumu pārstāvjiem NVO nams rīko regulāri, lai sniegtu iespēju NVO pārstāvjiem saņemt praktiskus ieteikumus, skaidrojumus un labās prakses piemērus. Laipni aicinām izmantot šo iespēju un pieteikties bezmaksas konsultācijām, lai rastu atbildes uz aktuāliem jautājumiem un padomus tālākai darbībai.

Aicinām iepriekš reģistrēties, atverot saiti: https://ej.uz/konsdiena

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 27. februārim, dienu iepriekš tiks nosūtīti kontakti, lai vienotos par vēlamo konsultācijas laiku un veidu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses! Ņemot vērā to, ka konsultācijām atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus norādīt, reģistrējoties NVO konsultāciju dienai.