2.oktobrī pēc telpu renovācijas Maskavas ielā 271a darbu atsāk Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) Ķengaraga filiālbibliotēka.

          

Renovētā bibliotēka ir vēl viena estētiski un funkcionāli sakārtota publiskā telpa rīdziniekiem un Rīgas viesiem. Pateicoties Rīgas domes Īpašuma departamenta gādībai un SIA „Laguta” pūlēm saskaņā ar jaunu telpu funkcionālo plānojumu bibliotēkā tika veikti remontdarbi un nomainītas mēbeles. Lielos un mazos lasītājus tagad gaida plašas, gaišas un siltas telpas un krājums, kurā viegli atrast vajadzīgo grāmatu vai preses izdevumu. Tāpat kā citas RCB filiālbibliotēkas, arī Ķengaraga filiālbibliotēka ir ģimenes bibliotēka.

Lasītājus gaida vairāk nekā 15 tūkstoši vienību liels krājums un 32 nosaukumi preses izdevumu. Lietotāju rīcībā būs 5 datori. Bibliotēkā bez maksas var izmantot datorpakalpojumus, dažādas datubāzes un bezvadu internetu.

Atrast nepieciešamo informāciju gan plauktā, gan datorā palīdzēs profesionāli bibliotekāri, kuri vajadzības gadījumā konsultēs arī datora lietošanā.

Tradicionāli bibliotēka rīkos izstādes un dažādas tikšanās un pasākumus bērnu un pieaugušo auditorijām.

Bibliotēka strādās no pirmdienas līdz piektdienai 10 – 19, sestdienās 10.00 – 17.00, bet svētdiena būs brīvdiena.

Bibliotēkas atvēršanas pasākums notiks 1. oktobrī plkst. 15.00.

RCB Ķengaraga filiālbibliotēka dibināta 1994. gadā, apvienojoties trim bibliotēkām – 40. bibliotēkai, 41. bērnu bibliotēkai un Centrālajai bērnu bibliotēkai, un kopš savas dibināšanas mājo namā Maskavas ielā 271a.

Kontakttālrunis bibliotēkā: 67015992

E-pasts: kengarags@rcb.lv