10. martā Kalnciema kvartālā tirgus un bērnu darbnīca “Katram savu čivulīti”

10. martā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgus priecēs gardēžus ar pavasara dabas veltēm, savukārt bērni ar vecākiem aicināti veidot dabai draudzīgus interjera dekorus un rotas radošajā darbnīcā.

Veselīgā dzīvesveida entuziasti tirgū atradīs sezonas delikateses – bioloģiski audzētus dārzeņus un zaļumus, aromātiskas garšvielas, zivis, ciedru riekstus un svaigi ceptu rudzu maizi. Sestdien būs iespēja nogaršot arī daudzveidīgus vegāniskus saldumus.

No plkst. 11.00 līdz 14.00 kultūras un mākslas centrs „Nātre” aicina ikvienu tirgus apmeklētāju sajust, saklausīt un sataustīt plaukstošo pavasari radošajā darbnīcā “Katram savu čivulīti”, kurā taps dabai draudzīgi interjera dekori putnu veidolā, košas piespraudes un ziedu rotas. Atdzīvosies koks, dabīgi ziedi, otrreizējās pārstrādes papīrs, krāsainas smiltis un citi materiāli.

Nākamais tirgus Kalnciema kvartālā 17. martā būs veltīs sēklu tēmai. Pasākuma mērķis ir vērst uzmanību uz Latvijai raksturīgām un saglabājamām augu šķirnēm, kā arī radīt iespēju iepazīties ar dažādu sēklu kolekcionāriem, iegūt un mainīties ar sēklām.