14. aprīlī Kalnciema kvartālā tirgus un „Krāsu darbnīca” bērniem

14. aprīlī Kalnciema kvartāls gozēsies košās krāsās, jo plkst. 10.00-16.00 zemnieku un amatnieku tirgū varēs atrast daudzveidīgas dabas delikateses, savukārt darbnīcā bērni iepazīs krāsu pasauli un izdaiļos keramikas dekorus ar akrila krāsām.

14. aprīlī Kalnciema kvartālā tirgus un „Krāsu darbnīca” bērniem

Sestdien aicinām pakavēties Kalnciema kvartāla plaukstošajā ābeļdārzā un sākt savu rītu ar eklēru no Rozītes konditorejas un Vīnu veikala&kafe sarūpēto kafijas tasi. Tirgū zemnieki un mājražotāji priecēs ar krāsainām dabas veltēm – zaļumi, dārzeņi, citrusaugļi, raibas paipalu olas, meža ķiploku pesto un citi produkti mundruma atgūšanai. Amatnieki atrādīs jaunumus – tautiskie kroņi mūsdienu izpildījumā no Daigas Veisas noderēs ne tikai simtgades svētkiem, savukārt gaiši un sievišķīgi mēteļi no Linotēka, Sia Ornare, Art Floral lieliski piemēroti pavasarīgām pastaigām.

Plkst. 11.00-14.00 notiks „Krāsu darbnīca”, kur bērni varēs iepazīt krāsu pasauli, paši veidojot mājas dekorus. Izmantojot dzīvnieku formas, keramiku, akrila krāsas un savu iztēli, interesenti aicināti izgatavot savu mājas rotājumu. Darbnīcu vadīs „Aktīvo vecāku biedrība” un „Ģimenes centrs Ābele”. Norises vieta: Kalnciema kvartāla galerija.

Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.