Neatkarīgais tirgus

Sestdien, 18. novembrī plkst. 10.00-16.00, Kalnciema kvartālā norisināsies patriotisku noskaņu piepildīts Neatkarīgais tirgus.

Tajā ikviens apmeklētājs varēs atrast visu nepieciešamo, lai sagatavotu svētku maltīti un greznotos ar amatnieku veidotajām svētku rotām. Šajā dienā ar tikšanos ar mākslinieku klātienē tiks noslēgta Valda Celma izstāde „Daugava”. Savukārt jaunākajiem apmeklētājiem bērnu darbnīcā būs iespēja izgatavot savus atslēgas piekariņus ar personalizētām monogrammām.

Tirgus gozēsies sarkanbaltsarkanajās krāsās – dzērveņu sīrupi, balti rāceņi, sarkani āboli, latviskos rakstos adītas šalles, cepures, piespraudes un sveces. Tāpat ikvienam apmeklētājam būs iespēja iestiprināties ar siltām, uz dzīvas uguns gatavotām pusdienām.

No plkst. 12.00 līdz 14.00 galerijā notiks radoša tikšanās ar mākslinieku Valdi Celmu, kura izstāde „Daugava” Kalnciema kvartālā skatāma līdz 18. novembrim. Aicinām iesaistīties sarunā ar Valdi Celmu par sev interesējošiem jautājumiem. Galerijā redzams mākslinieka kinētiskais objekts “Daugava”, 1960.-1970. gados tapušās fotogrammas un citi agrīnie darbi. Valdis Celms ir grafikas dizainers un viens no zināmākajiem kinētiskās mākslas pārstāvjiem Latvijā. Daudziem viņš pazīstams arī kā robežzīmes “Rīga” burtu dizaina autors.

Savukārt no plkst. 11.00 līdz 14.00 jaunākie viesi laipni lūgti piedalīties ādas jostu meistara Andra Mihaiļska jeb Andrii Art radošajā darbnīcā Brūnās ēkas zālē, kurā katram bērnam būs iespēja izgatavot savu atslēgas piekariņu ar sava vārda pirmo burtu. Šī ir lieliska iespēja ielūkoties ādas apstrādes aizkulisēs kopā ar aizrautīgu šīs profesijas lietpratēju.

Dalība ir bezmaksas.