Līdz Sarunu festivālam LAMPA atlicis pusotrs mēnesis, bet jau 26. maijā aicinām uz LAMPAS iesildīšanu Rīgā – daudzdzīvokļu mājas pagalmā Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 22 k-2. Ieeja – bez maksas.

PROGRAMMA

? 12.00 – 13.30 Saruna “Kā vecāki var vairot bērna prieku mācīties?” | rīko Iespējamā misija sadarbībā ar Swedbank

Iespējamās misija absolventi dalīsies savos stāstos un pieredzē, kā iesaistīt vecākus mācību procesā, lai kopā iedvesmotu bērnus mācīties mūža garumā.

? 13.45 – 15.15 Diskusija “Kurš, izņemot viņus? Vai ir citas atbildes uz krievu jautājumiem?” (krievu valodā ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā) | rīko Русское вещание LTV7

? 15.30 – 17.00 Saruna par dzīves kvalitāti Ziepniekkalnā | rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS sadarbībā ar Jāni Ķīnastu un “nēbetjā”

Jautājumi un atbildes par interesanto vēsturi, izaicinājumu piesātināto tagadni un iespēju pilno nākotni tepat Ziepniekkalnā.

? 17.15 – 18.45 Saruna par uzticēšanos: cilvēks, sabiedrība, valsts | rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS

Iesaistoša un viegla saruna ar interesantiem cilvēkiem par to, kas ir uzticēšanās, kāpēc tā ir svarīga, un ko varam darīt, lai to uzturētu un atjaunotu.

? 19.00 – 20.40 Rūdolfs Kugrēns stāvizrāde PRIEKS

Dienas garumā darbosies Mantu labotava, kurā kopīgiem spēkiem būs iespēja salabot citkārt izmetamu lietu, apgūt jaunas prasmes, saņemt pieredzējušu meistaru padomus un lietderīgi pavadīt laiku.

BĒRNIEM

12.00 – 19.00 Ziepju burbuļi, Brain Games galda spēles, kā arī raķešu darbnīca un eksperimentu šovs no Zinātkāres centrs ZINOO.
19.00 – 20.00 Atom Art multfilmu vakars.

Uz tikšanos Ziepniekkalnā,

// Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS

LAMPU Ziepniekkalnā ieslēdz Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, Swedbank Latvija, Armadillo un Deep White. Projektu finansiāli atbalsta British Council, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros), Borisa un Ināras Teterevu fonds un Latvijas lielākais kokapstrādes uzņēmums Latvijas Finieris.