28. janvārī Ēbelmuižas parkā Ziepniekkalna ziemas olimpiāde

Saliedētības un piederības sajūtas veicinošā ziemas olimpiāde Ēbelmuižas parkā

2017. gada 28. janvārī, no plkst. 12.00 līdz 17.00 Ēbelmuižas parkā, Ziepniekkalna centrā, notiks pirmais ziemas olimpiādes pasākums ar nosaukumu „Ziepniekkalna Ziemas Olimpiāde” uz kuru tiek laipni aicināti jebkura vecuma interesenti, apkaimes iedzīvotāji un tās viesi. Šāda veida notikums šajā parkā, un arī Ziepniekkalnā, būs kaut kas vēl nebijis. Aktivitātes tiks piemērotas jebkura vecuma ļaudīm, kā arī pasākuma dalībniekus sagaida iespēja iegūt dažādas tematiskās balvas.

Ēbelmuižas parks ir pazīstams ar tajā esošajiem ozoliem un resnāko ozolu Pārdaugavā, kā arī līdz mūsdienām saglabājušos Ēbela muižas dzīvojamo ēku, kas ir saistīta ar parka bagātīgo vēsturi. Tāpēc Ziemas olimpiādei, kuras mērķis ir veicināt saliedētību iedzīvotāju starpā, kā arī piederības sajūtu un pilsonisko līdzdalību savai apkaimei, šis parks būs lieliska mājvieta gan šajā pasākumā, gan arī turpmāk.

Pāsākums sāksies plkst. 12.00, kad notiks pasākuma aktīvā daļa – komandu veidošana, neformālās sporta spēles un radošās aktivitātes. Aktivitāšu veikšanai nav nepieciešama iepriekšēja fiziska sagatavotība, tāpēc tiek aicināti piedalīties gan ģimenes, gan bērni, gan jaunieši, gan pieaugušie un seniori, kuriem būs atsevišķi pielāgotas stafetes.

plkst. 15.00 līdz 17.00, uzreiz pēc aktivitātēm, paredzēta apbalvošana un vēlāk aktivitāšu dalībniekiem būs iespējama kopīga atpūta pie ugunskura, sarunas, tējas dzeršana un latviešu tradicionālās bukstiņputras vārīšana. Paralēli, labam noskaņojumam, notiks koncerts ar folkloras kopas piedalīšanos. Pasākuma laikā būs iespēja pierakstīties brīvprātīgo darba grupai, ar mērķi veicināt arī turpmāku Ziepniekkalna apkaimes aktivitāšu rīkošanu.

Uz ziemas olimpiādi gaidīti ir ne tikai Ziepniekkalna iedzīvotāji, bet arī citu apkaimju iedzīvotāji un interesenti. Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Ziemas olimpiādes rīkotājs – Nodibinājums ‘’Muzejs Mīlestībai’’. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Organizatori saka lielu paldies visiem sadarbības partneriem!