Apkaimes

Balto galdautu šogad klās arī Trīsciemā

Lai Trīsciema iedzīvotāji cits citu labāk iepazītu un būtu ieinteresēti veidot Latviju par labu, ērtu un drošu dzīvesvietu, Trīsciema biedrība aicina apkaimes iedzīvotājus kopīgi svinēt Baltā galdauta svētkus.

Visi svētku dalībnieki ne vien no Trīsciema, bet arī Jaunciema, Sužiem, Vecmīlgrāvja, Vecdaugavas, Carnikavas, Garkalnes un citām kaimiņu apkaimēm aicināti piedalīties svinību galda klāšanā ar pienesumu kopīgajai maltītei un saviesīgai draudzīgai gaisotnei.

Savukārt Trīsciemieši būs sarūpējuši sportiskas nodarbes un muzikālus priekšnesumus.

Ikviens aicināts pulciņā, lai atminētos Latvijas valsts atjaunošanas notikumus un dalītos iecerēs, kā veidot patīkamu dzīves vidi sev un savam kaimiņam. Un, iespējams, kādam ārvalstīs mītošam Latvijas valstspiederīgajam, kurš alkst atgriezties savā tēvzemē. Ir lietas, ko varam izdarīt mēs paši,- Baltā galdauta svētki ir īstā vieta draudzīgām “prāta vētrām”.

Balto galdautu klāsim Trīsciema identitātes centrā, Rudzu ielas sākumā, pie Langas peldvietas, un tas notiks ceturtdien, 4.maijā, pulksten 12:00.

Pasākums tiek īstenots projekta “Trīsciema iedzīvotāju pilsoniskās iesaistīšanās veicināšana”. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Trīsciema biedrība dibināta 2014. gadā, un tā apvieno Rīgas ziemeļos esošās apkaimes aktīvākos iedzīvotājus, kuri rūpējas par dzīves kvalitātes saglabāšanu un uzlabošanu Trīsciemā un tā apkārtnē.

Saziņa ar biedrību:
E-pasts: [email protected]
Mājaslapa: http://3ciems.lv/