Apkaimes

Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS 6. un 7. jūnijā aicina uz Atgazenes izpētes plenēru. Plenērā kopā ar mākslinieci Līgu Laurinoviču plenēra dalībnieki tiks rosināti pētīt un fotografēt Atgāzenei raksturīgo – ainavas, ēkas, sižetus un veidot liecības par Atgāzeni, veidojot apkaimē atrasto priekšmetu kolekciju.

6. jūnijā 11.00 – 14.00
7. jūnijā 11.00 – 14.00

Pieteikšanās: www.triskrasas.lv sadaļā Pasākumu kalendārs.
Satikšanās punkts: Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka “Zemgale” Graudu ielā 59.
Bez maksas. Aicinām ņemt līdzi savus fotoaparātus!

Šobrīd Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka “Zemgale” Graudu ielā 59 apskatāma izstāde par Atgāzeni. Te izstādīti Rīgas Igauņu pamatskolas skolēnu pētnieciskie un radošie darbi un fotogrāfijas no 2013.gada rudenī notikušās ekspedīcijas, ko rīkoja Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS. Pētot un izzinot Atgāzenes, ielas, cilvēkus, interesantākās apkaimes vietas un vēsturi, kopīgi izveidojies stāsts par apkaimi Atgāzene.

Izstāde ir daļa no projekta ”Kontrastainā Atgāzene”, pie kura Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS strādā jau kopš 2013. gada rudens. Atgāzenes pētīšanas pasākumi turpināsies visu 2014. gadu – plānots, ka izstāde ceļos pa dažādām apkaimes sabiedriskām vietām, bet Atgāzenes pētīšana turpināsies.

Projektu ”Kontrastainā Atgāzene” vada Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS. Projekta partneri ir Rīgas Igauņu pamatskola, Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka “Zemgale”, Biznesa augstskola „Turība”, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola.