Erasmus vizuālis

Nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvji laipni aicināti pieteikties nodibinājuma ““Inovācijai un Izglītībai “ZINI”” un NVO nama kopīgi rīkotajam tīklošanās un sadraudzības pasākumam, kura mērķis ir dalīties ar Erasmus+ projektu pieredzi un iedvesmot NVO dalībai šīs programmas projektos. Tīklošanās pasākums norisināsies trešdien, 2022. gada 18. maijā, no plkst. 11.00 līdz 14.00, NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43a).

Pasākuma programmā paredzētas organizāciju prezentācijas par aktuālākajiem Erasmus+ projektiem, pieredzes stāsti, sarunu darbnīca un tīklošanās neformālā gaisotnē pie kafijas tases.

Pasākumu vadīs nodibinājuma “ZINI” valdes priekšsēdētājs Juris Pabērzs un projektu vadītāja Līga Kalniņa, kuri jau vairākus gadus veiksmīgi piedalās starptautiskos Erasmus+ projektos.

“ZINI” valdes priekšsēdētājs Juris Pabērzs iezīmē pasākuma ideju: “Tīklošanas un sadraudzības pasākums ir paredzēts, lai dalītos ar iespaidiem par Erasmus+ projektiem, kā arī lai veicinātu informācijas apmaiņu Rīgas nevalstisko organizāciju starpā un aicinātu jaunas organizācijas doties pretī Erasmus+ programmām, veidot jaunas pazīšanās un iespējas visiem pasākuma dalībniekiem.”

NVO nama vadītājs Dzintars Koks stāsta: “Nevalstisko organizāciju darbībā katra pieredzes apmaiņa ir vērtīga, un ar šo pasākumu mēs turpinām jau iepriekšējos gados iesākto tīklošanās tradīciju, kas ļauj nevalstiskajām organizācijām dalīties pieredzē, iedvesmoties, savstarpēji iepazīties, apmainīties ar kontaktiem un veidot sadarbību. Ikdienā, sadarbojoties ar NVO pārstāvjiem, mēs redzam, ka iespēja aprunāties ar citām NVO, kuras projektos jau gājušas cauri noteiktām programmām, ir ļoti vērtīga un noderīga. Ticam, ka, tiekoties šajā pasākumā, NVO pārstāvji gūs jaunas atziņas un padomus! ”

Laipni aicināti nevalstisko organizāciju pārstāvji ar pieredzi Erasmus+ projektu izstrādē un īstenošanās, kā arī visi interesenti, kuri vēlas uzsākt tajos dalību!

Gan NVO pārstāvji, gan citi interesenti aicināti pieteikties dalībai pasākumā, aizpildot reģistrācijas formu: https://forms.gle/rUGHjhYi9hAdq2Mz6

Tīklošanās un sadraudzības pasākumu rīko nodibinājums “Inovācijai un Izglītībai “ZINI”” sadarbībā ar Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra Apkaimju attīstības, sabiedrības integrācijas un klientu apkalpošanas pārvaldes Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektoru jeb NVO namu.