Andrejsalā atklāj konkursu „Ideju kauss 2011”

28. jūnijā Andrejsalas Enkura namā, radošā biznesa inkubatora Creative Andrejsala telpās, savu ceļu sāka inovatīvo biznesa ideju konkurss Ideju kauss 2011 – ikviens var pieteikt savu biznesa ieceri konkursa mājaslapā www.idejukauss.lv un piedalīties sākotnējā atlasē. Kā konkursa atklāšanas pasākumā norādīja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols, pieteikties var ikviens, kuram šķiet, ka viņa ideja ir reāli īstenojama, patērētājiem vajadzīga un Latvijas ekonomikai noderīga. „Mēs esam ieinteresēti, lai līdzās jau esošajiem uzņēmumiem Latvijā taptu arvien jaunas un dzīvotspējīgas ieceres, ar kurām, iespējams, pēc 20 vai 50 gadiem pasaule asociēs mūsu valsti,” piebilda A. Ozols.

Ikviens interesents savu ideju konkursam tā mājaslapā var pieteikt līdz šā gada 15. augustam. Pēc tam visus pieteikumus izskatīs ekspertu komisija, kurā piedalīsies LIAA, biznesa inkubatoru, Rīgas Ekonomikas augstskolas Mentoru kluba, Biznesa augstskolas “Turība”, riska kapitāla fondu un biznesa konsultāciju uzņēmumu pārstāvji. Komisija izvērtēs iesniegtās idejas un perspektīvākās no tām izvirzīs konkursa 2. kārtai, kuras laikā ikvienam dalībniekam būs iespēja piedalīties apmācībās, apgūstot to biznesa jomu pamatus, kuros viņiem patlaban trūkst zināšanu un pieredzes, kā arī izstrādāt izvērstu biznesa plānu. Labāko biznesa plānu autori tiks izvirzīti konkursa finālam, kurā pēc prezentācijām ekspertu komisijai tiks noteikti šāgada uzvarētāji, kas saņems finansiālu atbalstu savu ideju īstenošanai.

Ideju kausa 2011 noslēguma pasākums un uzvarētāju apbalvošana notiks novembra vidū. Informācija par konkursa norisi un rezultātiem tiks publicēta vietnē www.idejukauss.lv.

Avots: www.andrejsala.lv