Krētas freska

28. aprīlī plkst. 19.00 Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems” norisināsies senioru vokālā ansambļa “Krētas Freska” 10 gadu jubilejas koncerts “Bet ķirši zied”.

Šogad senioru vokālais ansamblis “Krētas Freska” atskatās uz 10 radošajiem darba gadiem. Ansambļa dalībnieki, neskatoties uz dažādiem ierobežojumiem pandēmijas laikā, ir raduši spēku būt kopā kaut vai tikai attālināti, mēģināt, mācīties jaunas dziesmas un veidot koncertprogrammas, zinot, ka pienāks laiks un  būs iespēja apgūto atrādīt saviem klausītājiem. Pēc ilgākas klusēšanas ansamblis “Krētas Freska” ar lielu entuziasmu atrādīs jauno programmu saviem klausītājiem un priecāsies par atkal satikšanos ne tikai ar klausītājiem, bet arī ar saviem sadraudzības kolektīviem.

Koncerta galvenā tēma būs ķiršu ziedēšanas laiks, kad mostas daba un īpaši krāšņi zied ķiršu koki. Komponiste Marina Gribinčika jubilejas koncertam komponē īpašu veltījumu – tituldziesmu. Koncertā izskanēs tautas dziesmas mūsdienīgās aranžijās. Mūziķis Māris Orehovs ar savu instrumentālo grupu koncertā spēlēs pavadījumu lielai daļai dziesmu, būs arī dziesmas a cappella. Pavasara tēmai veltītas kora dziesmas izpildīs Rīgas Latviešu biedrības koris “Erelbe”. Par koncerta režiju un scenāriju rūpēsies kultūras darbiniece, pasākumu režisore Ingrīda Krivāne.

Ieeja koncertā – bez maksas.