Cīpara koncerts

Piektdien, 2022. gada 6. maijā plkst. 19.00 NVO nama zālē (Rīgā, Ieriķu ielā 43a) biedrība “Cīpars” aicina uz Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai un Ukrainas iedzīvotāju atbalstam veltītu labdarības koncertu “Man pieder tēvu zeme…”.

Ar koncerta ideju iepazīstina biedrības “Cīpars” vadītāja Aija Šrādere: “Domājot, strādājot, sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, iededzināsim sirds liesmiņas, lai gaismas daudz, lai prieka daudz, lai mīlestības nepietrūkst, lai visi kopā esam stipri – savā Latvijā, savā novadā, savā ģimenē!

Kas gan cits, ja ne Latvijas tauta, spēj saprast ukraiņu tautas sāpi par savu Dzimteni! Šķiet, neviens latvietis visā plašajā  pasaulē šobrīd nav vienaldzīgs. Mēs Ukrainas situāciju patiesi pārdzīvojam, jo esam pieredzējuši gan bruņotus konfliktus, gan okupāciju, gan izsūtījumu. Saprotam ne tikai ar prātu, bet sajūtam arī ar sirdi. Tāpēc mēs – biedrība “Cīpars” – kopā ar draugiem organizējam labdarības koncertu un ziedojumu vākšanu, atbalstot ukraiņu iedzīvotājus. Ceram sagaidīt atsaucīgas sirdis: kaut mazumiņu, bet no sirds!”

Koncertā piedalīsies biedrības “Cīpars” vidējās paaudzes deju kolektīvs “Cīpars” (vadītāja Aija Šrādere, koncertmeistare Daiga Jankovska), Salaspils kultūras nama bērnu un jauniešu vokālie ansambļi (vadītāja Ilona Koroševska), vokālā studija “Nots (vadītājs Raimonds Bičus).

Visi laipni aicināti! Ieeja par ziedojumu.