seminārs

Ņemot vērā lielo interesi, NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu  – pārstāvjus pieteikties atkārtotam tiešsaistes semināram “Digitālās komunikācijas līkloči NVO popularizēšanā”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2022. gada 9. martā, no plkst. 14.00 līdz 17.00.

Seminārā “Digitālās komunikācijas līkloči NVO popularizēšanā” dalībniekiem būs iespēja iepazīt jaunākās digitālās komunikācijas tendences 2022. gada sākumā, kurus komunikācijas kanālus izmantot komunikācijā ar organizāciju mērķauditorijām. Lektore pastāstīs arī par mērķauditoriju paradumiem dažādās komunikācijas platformās. 

Semināru vadīs  Kristīne Tjarve, Mg. paed., komunikācijas nozares praktiķe ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks, Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem valdes priekšsēdētāja. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/digitkom

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 8. martam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!