emocionālais seminārs

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu  – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Emocionālā labsajūta un psiholoģiskā noturība mājbūšanas apstākļos”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2022. gada 16. martā, no plkst. 14.00 līdz 17.00.

Nenoteiktība, jaunās dzīves tendences, ilgstošs stress un izolēšanās – tas viss uzliek lielu slodzi jau tā mūsu, ne vienkāršajai dzīvei, kas rezultējās pastāvīgā nogurumā, enerģijas izsīkumā un izdegšanā. Kā saglabāt savu emocionālo labsajūtu, turpināt darboties aktīvi un dzīvot pilnvērtīgi? Katra situācija un attieksme pret to ir atšķirīga un tāpēc atšķirīgs ir veids, kā tai pieiet un kā ar to tikt galā. Bet pilnīgi noteikti, ka ir kaut kas, ko mēs katrs varam darīt mūsu pašu emocionālās labsajūtas uzlabošanai.

Semināru vadīs Andra Šulce, Eiropas sertifikāts transpersonālajā psihoterapijā (EUROTAS), transpersonālais konsultants, koučs, augstākā līmeņa vadītāja ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi korporatīvajā biznesā.

Tiešsaistes semināra programma:

  • psihiskā veselība, psiholoģiskā noturība un ar to saistītie faktori;
  • emocionālā inteliģence – emocijas, to iepazīšana, vērošana un izglītošana;
  • stresa veidi, to ietekme uz mūsu ikdienu un tā noturēšanas paņēmieni;
  • atbalsta sistēmas veidošana;
  • praktiski paņēmieni, kā palīdzēt sev uzturēt savu labbūšanu.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/emoclabbut

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 15. martam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!