NVO seminārs

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties praktisko mācību ciklam “Interaktīvi tiešsaistes auditorijas iesaistes rīki pasākumos”. Mācības notiks klātienē, NVO namā (Ieriķu iela 43a, Rīga), ceturtdienās, 2022. gada 19. maijā un 9. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 17.00.

Pasākumos tiešsaistē un klātienē nedrīkst aizmirst par auditorijas iesaisti. Nereti pasākumu organizatoriem liels izaicinājums ir apkopot pasākumu dalībnieku sniegtās atbildes vai vērtējumu par kādu pasākumā apskatīto tematiku. Bieži kādu informāciju apkopotā veidā no potenciālajiem dalībniekiem ir svarīgi iegūt jau pirms pasākuma. Tāpat nereti mēs vēlamies “turpināt sarunu” ar dalībniekiem arī pēc pasākuma norises. Šeit palīgā var nākt interaktīvi tiešsaistes auditorijas iesaistes rīki.

Kuru interaktīvu auditorijas iesaistes rīku izvēlēties? Kādi ir dažādo rīku mīnusi un priekšrocības? Kā praktiski veidot un izmantot šādus rīkus? Atbildes uz šiem jautājumiem NVO pārstāvji saņems praktiskajās mācībās.

Mācību programma:

19.maijs

  • Interaktīvo rīku izvēles pamatprincipi;
  • Google aptauju mazāk izmantotās iespējas;
  • Mentimeter daudzveidīgais piedāvājums.

9.jūnijs

  • Padlet – pirms pasākuma, tā laikā un pēc pasākuma;
  • Jamboard – krāšņam darbam un rezultātam;
  • 2 minūšu interaktīvie atbalsta rīki tiešsaistē.

Praktiskās mācības vadīs Inese Šubēvica, pasākumu organizatore un neformālās izglītības procesu virzītāja ar 22 gadu pieredzi, biedrības “Jaunatnes līderu koalīcija” vadītāja, NVO un kopienu attīstības virzītāja. Inesei ir bagāta praktiskā pieredze tiešsaistes un klātienes pasākumu rīkošanā, plānošanā un vadīšanā, tālab lektore labprāt dalīsies ar padomiem un ieteikumiem citiem NVO kolēģiem.

Praktiskajās mācībās aicinām plānot savu dalību, līdzi ņemot portatīvo datoru, lai aktīvi varētu piedalīties interaktīvo rīku veidošanas sesijās.

Lūdzam pieteikt savu dalību semināru ciklā, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://ej.uz/interakt

Dalībnieki var pieteikties uz vienu vai abām prakstisko mācību dienām. Priekšroka tiks dota dalībniekiem, kas pieteiksies uz abām praktisko mācību nodarbībām.