NVO seminārs 9. jūnijs

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties praktiskajām mācībām “Interaktīvi tiešsaistes auditorijas iesaistes rīki pasākumos”. Mācības notiks klātienē, NVO namā (Ieriķu iela 43a, Rīga), ceturtdien, 2022. gada 9. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 17.00.

Pasākumos tiešsaistē un klātienē nedrīkst aizmirst par auditorijas iesaisti. Nereti pasākumu organizatoriem liels izaicinājums ir apkopot pasākumu dalībnieku sniegtās atbildes vai vērtējumu par kādu pasākumā apskatīto tematiku. Bieži kādu informāciju apkopotā veidā no potenciālajiem dalībniekiem ir svarīgi iegūt jau pirms pasākuma. Tāpat nereti mēs vēlamies “turpināt sarunu” ar dalībniekiem arī pēc pasākuma norises. Šeit palīgā var nākt interaktīvi tiešsaistes auditorijas iesaistes rīki.

Kuru interaktīvu auditorijas iesaistes rīku izvēlēties? Kādi ir dažādo rīku mīnusi un priekšrocības? Kā praktiski veidot un izmantot šādus rīkus? Atbildes uz šiem jautājumiem NVO pārstāvji saņems praktiskajās mācībās.

Mācību programma 9. jūnija nodarbībai:

  • Padlet – pirms pasākuma, tā laikā un pēc pasākuma;
  • Jamboard – krāšņam darbam un rezultātam;
  • 2 minūšu interaktīvie atbalsta rīki tiešsaistē.

Praktiskās mācības vadīs Inese Šubēvica, pasākumu organizatore un neformālās izglītības procesu virzītāja ar 22 gadu pieredzi, biedrības “Jaunatnes līderu koalīcija” vadītāja. Inesei ir bagāta praktiskā pieredze tiešsaistes un klātienes pasākumu rīkošanā, plānošanā un vadīšanā, tālab lektore labprāt dalīsies ar padomiem un ieteikumiem citiem NVO kolēģiem.

Praktiskajās mācībās aicinām plānot savu dalību, līdzi ņemot portatīvo datoru, lai aktīvi varētu piedalīties interaktīvo rīku veidošanas sesijās.

Lūdzam pieteikt savu mācībā, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://ej.uz/interakt