teātris

20. oktobrī plkst. 19.00 Biedrība “Svēta Lūkas atbalsta biedrība“ aicina uz Svētā Lūkas Atvērto māju Bārddziņu ielā 2, kur notiks  notiks Playback (spēlē atpakaļ) teātra performance “Pandēmijas kuriozs”.

Playback teātris ir skatītāju stāstu teātris. Performances laikā būs iespējams pastāstīt stāstu par to, kas notika pandēmijas laikā, un aktieri nekavējoties izspēlēs šo stāstu vienā no improvizācijas veidiem. Lai būtu gatavi izrādei, aktieri ilgu laiku trenējās playback teātra aktiera, psihoterapeites Evgenijas Raevskas  vadībā, pētīja improvizācijas formas, attīstīja spontanitāti, iemācījās klausīties un saprast emocijas, kā arī strādāt ar ķermeni un balsi.

Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas atbalstam, teātris ir uzziedējis, papildinājies ar jauniem aktieriem, tagad gatavs izrādēm. Projekta ietvaros tika izveidots sociālais teātris, kur īpaši teātra mākslas līdzekļi palīdz atrisināt krīzes situācijā nonākušo cilvēku sociālās adaptācijas problēmas.

Pasākums notiek atbilstoši valstī noteiktajām epidemioloģiskās drošības prasībām (zaļajā režīmā). Papildu informācijai: margarita@stlukegroup.lv , https://m.facebook.com/SaintLukeGroup?_rdr