nvo ziņas aprīlis2021

Klajā nācis “NVO nama ziņu” aprīļa numurs.  Aprīļa ziņu numurā uz sarunu aicinājām biedrības “Jaunatnes līderu koalīcija”, valdes priekšsēdētāju, NVO un kopienu attīstības virzītāju Inesi Šubēvicu, lai iepazīstinātu plašāk ar biedrības mērķiem un aktivitātēm.

“NVO Latvijā arvien vairāk izvēlas kādu darbības specializāciju, kas ir viens no priekšnoteikumiem kļūt par ekspertiem izvēlētajā nozarē vai apkaimē, attīstīt organizācijas kapacitāti un radīt pārmaiņas sabiedrībā. Attīstās starpnozaru sadarbība. Arvien vairāk valsts pārvaldes institūciju atbalsta NVO iniciatīvas – lokāli, ar nelieliem līdzekļiem, bet atbalsta. Efektivitāte tam ir. Ja NVO iedod mazo pirkstiņu, tās ir gatavas atdot roku! Piemēram, Rīgā šogad, šķiet, kā nekad agrāk, ir tik dažādi un daudz projektu konkursi,” stāsta Inese Šubēvica vaicāta, kā attīstās NVO sektors.  

Aicinām izlasīt visu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem NVO nama rīkotajiem tiešsaistes semināriem, izsludinātajiem projektu konkursiem, NVO jaunumiem un aicinājumu uz pieredzes apmaiņas un tīklošanās konferenci “Kā NVO dzīvo un strādā ierobežojumu laikā?”.

Ieskatieties “NVO nama ziņās”, atverot dokumentu ŠEIT