nvo zinas junijs2021

Iznācis “NVO nama ziņu” jūnija numurs. Jaunākajā numurā uz sarunu aicinājām NVO eksperti, radošuma kouču, semināru lektori, projektu vadītāju Sandru Zalcmani, lai dalītos ar atziņām, darbojoties NVO sektorā, un iedvesmotu NVO pārstāvjus.

“NVO sektorā vienmēr ir darbojušies radoši, iniciatīvām bagāti un uz sabiedrības labumu vērsti cilvēki, tāpēc aicinu tieši uz šīm vērtībām arī balstīties, lai arī kā Covid-19 krīze mūs ietekmēja pagājušajā gadā un vēl šobrīd, un, iespējams, vēl kāda cita būs arī pēc gada vai diviem. Ja biedrība sevi saredz darbojamies ar konkrētām mērķa grupām, tad tieši ārējās krīzēs jūsu organizāciju esamība šiem klientiem būs jo īpaši nepieciešama. Savukārt tikai jūs – NVO līderi, projektu vadītāji, brīvprātīgie – esat tie, kuri pieņem lēmumus, kā darboties organizācijai turpmāk. NVO jau esam mēs paši, un tikai mūsu pašu spēkos ir stabilizēt un tālāk attīstīt mūsu organizāciju darbību,” NVO pārstāvjiem vēl Sandra  Zalcmane.

Aicinām izlasīt visu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet NVO nama jaunākās ziņas, aktuālos projektu konkursus, NVO jaunumus un informāciju, kas var noderēt NVO pārstāvjiem!

Ar “NVO nama ziņu” jūnija numuru iepazīties ŠEIT