NVO zinas_marts

Klajā nācis “NVO nama ziņu” 2021. gada trešais numurs.

Marta “NVO nama ziņu” ievadā – intervija ar biedrības, kas aizstāv sociāli mazaizsargātās grupas – vājdzirdīgo personu intereses, “Latvijas Vājdzirdīgo atbalsta asociācija „Sadzirdi.lv” valdes locekli Baibu Bicēnu, lai iepazīstinātu plašāk ar asociācijas mērķi, aktivitātēm un iespējām iesaistīties.

“Biedrībā reģistrējušies aptuveni 100 cilvēku, aktīvi pasākumos iesaistās puse. Bet mūsu “niša” ir liela, jo cilvēku ar dzirdes traucējumiem ir ļoti daudz. Katrs desmitais iedzīvotājs vai vēl vairāk. Aktīvākā grupa ir bērnu vecāki, un galvenie mūsu pasākumi ir uz ģimenēm orientēti. Tas arī saprotams, jo vecāki ir ļoti ieinteresēti, lai bērni dzirdētu. Vājdzirdīgo bērnu vecākiem iesaku sazināties ar biedrības priekšsēdētāju Olafu Slūtiņu olafs@tradeclub.lv. Pārējiem: jauniešiem, pieaugušajiem, senioriem – e-pastā:  sadzirdi@inbox.lv. Mums ir tīmekļvietne www.sadzirdi.lv, kā arī vairākas specifiskas grupas sociālajā medijā Facebook un citur,” stāsta Baiba Bicēna vaicāta, cik biedru darbojas organizācijā un kā sazināties.

Aicinām izlasīt visu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem NVO nama rīkotajiem tiešsaistes semināriem, izsludinātajiem projektu konkursiem un NVO jaunumiem.

Ieskatieties “NVO nama ziņās”, atverot dokumentu ŠEIT