NVO nama ziņas

Aprīļa “NVO nama ziņu” numura ievadā iepazīstinām ar nodibinājumu Inovācijai un Izglītībai “ZINI”, kas darbojas izglītības jomā,  atbalsta iniciatīvu attīstību un pilsoniskās sabiedrības iesaisti. Uz sarunu aicinājām tās valdes locekli Juri Pabērzu un projektu vadītāju Līgu Kalniņu.

“Nodibinājums Inovācijai un Izglītībai “ZINI” radās 2018. gadā, sanākot kopā trim cilvēkiem, kas jau iepriekš bija darbojušies NVO vidē, katrs savā jomā. Savstarpēji diskutējot daudz tika runāts par zināšanām, ko pašiem vajadzētu iegūt un ko varētu sniegt sabiedrībai – tā radās nosaukums “ZINI”, jo tiekties pēc zināšanām ir svarīgi. Zināt visu nekad nevarēs, bet vienmēr var iegūt jaunas zināšanas. Saskaroties gan ar dažādiem izaicinājumiem, gan lieliskām, jaunām pieredzēm, šogad, 12. aprīlī, svinējām 4 gadu dzimšanas dienu,” stāsta nodibinājuma valdes loceklis Juris Pabērzs.

Aicinām izlasīt pilnu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem NVO nama gan tiešsaistes, gan  semināriem klātienē, NVO aktualitātes, informāciju par izsludinātajiem projektu konkursiem un informāciju par Ukrainas iedzīvotāju atbalsta iespējām.  

Ieskatieties aprīļa “NVO nama ziņās”!

Juris un Līga