NVO ziņas 06/2022

Jūnija “NVO nama ziņu” numura ievadā aicinām iepazīties ar “Kirila un Metodija” Latvijas bulgāru kultūras biedrību, kura apvieno Latvijā dzīvojošos bulgārus un gādā par Latvijas un Bulgārijas kultūras un ekonomisko sakaru attīstību. Uz sarunu aicinājām biedrības pamatlicēju Dičo Čumovu un aktīvu biedrības pārstāvi Iskru Bonevu.

“Ar pilnu pārliecību varam teikt, ka biedrība un tās pārstāvji ir tilts starp Bulgāriju un Latviju. Katrā biedrības pastāvēšanas laika posmā ir bijuši savi iniciatīvas pilni cilvēki, kas īstenoja kādas cēlas idejas un deva iespējas piepildīties kādām savām un citu līdzcilvēku vēlmēm, sadraudzēties, atrast domubiedrus, kontaktus un jaunas iespējas, palīdzēt un būt noderīgam, kā arī saņemt atbalstu. Un varbūt pat ar šīm piepildītajām iespējām un nejaušībām ir pabīdīti kādi kalni un pārvarētas kādas virsotnes,” ar lepnumu stāsta bulgāru biedrības pārstāvji. 

Aicinām izlasīt pilnu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet NVO nama un NVO aktualitātes, informāciju par izsludinātajiem projektu konkursiem un citas noderīgas ziņas!

NVO ziņu numurs.

Latvijas bulgāru biedrība