dejotājas

Februāra “NVO nama ziņu” numurā aicinām iepazīties ar biedrību “Dioro Art”, kas darbojas kultūras jomā, veicinot skatuves mākslas, dažādu dejas virzienu, teātra un vizuālās mākslas popularizēšanu un veidojot vidi radošu cilvēku-personību izaugsmei, izpausmei un attīstībai, kā arī sekmējot lietderīgu brīvā laika pavadīšanu. Uz sarunu aicinājām tās valdes locekli Lindu Dioro.

“Biedrība radās pēc pirmā Covid-19 viļņa 2020. gadā. Pirmās mājsēdes laikā, kad tika liegta visu radošo aktivitāšu darbība – palikām bez teātriem, dejām, mūzikas, vizuālās mākslas nodarbēm, ārkārtīgi akūti varēja sajust, cik ļoti tas viss tomēr ir nepieciešams. Attālināts darbs daudzās nozarēs var atrisināt izdzīvošanu, taču, lai aizpildītu kultūras un radošo hobiju jomu, ir nepieciešams kaut kas daudz vairāk. Krīzes var nākt un iet, var būt praktiskas un ekonomiskas grūtības, taču mākslas potenciāls cilvēkiem ir ielikts kopš dzimšanas, un tam ir jābūt laikam un vietai, kur izpausties. Biedrības dibināšana bija solis, lai sniegtu radošu patvērumu cilvēkiem, vietu mākslai bez noteikumiem – nolikumiem, profesionālām prasībām,” stāsta biedrības dibinātāja Linda Dioro.

Aicinām izlasīt interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem NVO nama tiešsaistes semināriem, aktuālajiem projektu konkursiem, NVO jaunumus un NVO noderīgu informāciju. 

Ieskatieties februāra “NVO nama ziņās”!