Kundziņsalas deinas

2021. gada 7. augustā notiks vienas dienas kultūras pasākums Kundziņsalas apkaimē: “Laika vērotāji. Ģimenes kultūras diena Kundziņsalā”.

Tā laikā biedrība piedāvās radošās darbnīcas ģimenēm ar bērniem, kas aizraujošā veidā ļaus iepazīt dažādas mākslas tehnikas un pieejas, kā arī veicinās salas teritorijas iepazīšanu un izpēti. Bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem caur darbnīcām un spēlēm būs iespēja pielietot un attīstīt radošuma prasmes, kā arī pilnvērtīgi un izzinoši pavadīt laiku, aktivizējot sevī gan “vērotāju – sava laikmeta aktualitāšu liecinieku”.

Diena tiks noslēgta ar brīvdabas kino seansu, kurā piedalīsies režisore Ilze Burkovska-Jakobsen un tiks izrādīta animācijas filma “Mans mīļākais karš”. Vakara ietvaros tiks demonstrēts arī Kundziņsalas jauniešu grupas video sižets “Kundziņsalas Panorāma”, kas stāsta par šodienas notikumiem un aktualitātēm salā no bērnu un jauniešu skatu punkta un kuru brīvprātīgi veidojusi Kundziņsalas bērnu komanda.

Dalība programmā ir bez maksas. Vairāk informācijas – LAIKA VĒROTĀJI. Ģimenes kultūras diena Kundziņsalā | Facebook

Pasākumu organizē Biedrība “Kundziņsala” sadarbībā ar radošo jomu speciālistiem.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.ATPAKAĻ