Āgensklana bibiliotēka

21. aprīlī plkst. 14.00 Eduarda Smiļģa ielā 46, 1. stāvā lasītājiem durvis vērs Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) Āgenskalna filiālbibliotēka.

Nelielajās, taču gaišajās un ērtajās telpās bibliotēka varēja iekārtoties, pateicoties Rīgas domes Īpašuma departamenta gādībai.

Bibliotēka iekārtota ēkas pirmajā stāvā. Šeit ierīkots daiļliteratūras un nozaru abonements pieaugušajiem, kā arī neliela lasītava un bērnu literatūras nodaļa ar grāmatām un spēlēm. Tāpat kā pārējās RCB filiāles, arī Āgenskalna filiālbibliotēka ir ģimenes bibliotēka.

Bibliotēkā lasītājus gaida ap 7 tūkstoši liels grāmatu un citu materiālu krājums, kā arī 23 preses izdevumi. Apmeklētāji bez maksas varēs lietot četrus datorus ar interneta pieslēgumu, biroja programmām un pieeju autorizētajām tiešsaistes datubāzēm (Letonika, News.lv – Lursoft laikrakstu bibliotēka, EBSCO, Flipster). Protams, bibliotēkā būs pieejams arī bezvadu internets.

Iecerēts, ka šeit tiks rīkotas izstādes un dažādi kamerstila pasākumi bērnu un pieaugušo auditorijām.

Bibliotēka darbdienās strādās no 9.00 līdz 18.00, bet sestdienās no 10.00 līdz 17.00.

Atklāšanas pasākumu tiešraidē varēs vērot 21. aprīlī plkst 12.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Facebook lapā https://facebook.com/RigaCB/.

Kontaktinformācija: 67037045, e-pasts: rcb.agenskalns@riga.lv