Pirmo reizi savā muzikālajā darbībā grupa „Lauku muzikanti” Jāņos līgos Rīgā –pasākumā „Piedzīvosim Jāņus Dzegužkalnā!”

Pieci aizrautīgi, pieredzējuši profesionāli mūziķi kopā ar Jāņa māti, Jāņa tēvu un daudzajiem viesu māksliniekiem dimdinās Dzegužkalna koku galotnes līdz rīta ausmai. Kā vienmēr būs dzirdamas gan tautā iemīļotās, vecās un jaunās „Lauku muzikantu” dziesmas. Ar savu atraktīvo muzicēšanu grupa veiksmīgi veido omulīgu un dzīvu atmosfēru jebkurā publikā.

Jau ziņots, ka Dzegužkalnā līgotājus laipni sagaidīs Jāņa māte un Jāņa tēvs – Iveta un Vidvuds Medeņi, par īstu līksmību un jautrību svētku vakarā gādās Ināra Kalnarāja un atraktīvā Liepājas aktrišu folkloras kopa „Atštaukas”. Kad kopīgi būs iedegts lielais Jāņu ugunskurs, dzirdētas un nedzirdētas līgotnes visiem dziedās un mācīs Ilga Reizniece un grupa „Iļģi”, kas Dzegužkalnā ieskandinās savu 30. jubilejas gadu. Senos latviešu danču soļus visiem ierādīs Valdis Putniņš un „Rīgas danču kluba” jaunieši. Lecot kopā ar viņiem, gan jauns, gan vecs varēs nebēdnīgi aizmirsties jautrā dancī.

Uz tikšanos 23. jūnija vakarā Dzegužkalnā – tā būs lieliska iespēja gan sajust Vasaras saulgriežu un Jāņu dziļāko, slēptāko burvību, gan kopīgi izdziedāties un izdancoties!

Piedzīvosim Jāņus kopā!

Ieeja bez maksas!

23. un 24. jūnijā sabiedriskais transports Rīgā kursēs bez maksas!

Informāciju sagatavoja: Elīna Dambekalne, tālr.: 67105398 vai 29392620; e-pasts: [email protected] un Dzintra Āboliņa, tālr.: 26554446