nvo ziņas maijs2021

Klajā nācis “NVO nama ziņu” maija numurs. Jaunākajā numurā uz sarunu aicinājām starptautiskā projekta ACTive NGOs, kura pamatā ir NVO nama ideja, vadošo ekspertu Leventi Poļaku, lai atskatītos projekta gaitā un izvērtētu sasniegumus.

“Katrs projekta dalībnieks blakus NVO nama paraugam atrada viegli pārņemamus piemērus arī no citām pilsētām. Rīga mācījās no citām pilsētām, arī citi dalībnieki daudz mācījās viens no otra, un tā bija milzīga šī projekta vērtība. Dzirdējām arī līdzīgus izaicinājumus un problēmas, ar ko saskaras visas pilsētas un pašvaldību pārstāvji. Kā ar tām cīnīties? Mēs meklējām atbildes un risinājumus kopā! Svarīga vērtība bija arī tā, ka dalībnieki redzēja, ka iespējami arī citi risinājumi sadarbībai ar pilsonisko sabiedrību, varbūt var izmantot jaunus sadarbības veidus. Vietējā līmenī projekts pavēra iespēju sastrādāties un iepazīties ar vietējiem partneriem – kopā apmeklēt starptautiskos seminārus, tikties sanāksmēs, fokusēties uz vietējām problēmām, kopīgi meklēt risinājumus un galu galā – pavadīt laiku kopā, lai labāk iepazītu cits citu,” projekta ieguvumus raksturo Levente  Poļaks.

Aicinām izlasīt visu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem NVO nama rīkotajiem tiešsaistes semināriem un pasākumiem, aktuālajiem projektu konkursiem, NVO jaunumiem un aicinājumu NVO sūtīt savus jaunumus un aktualitātes!

  “NVO nama ziņu” maija numurs – atvērt ŠEIT