plakāts

Laika posmā no 15.02.2021. līdz 12.11.2021. biedrība “Cita Rīga” īsteno projektu “Rīgas atslēgas ceļojums”.  Projekta ietvaros plānotas 70 aktivitātes izglītības iestādēs un 12 aktivitātes ģimenēm ar bērniem (visiem interesentiem).

Projekta mērķis ir caur dažādām izglītojošām aktivitātēm iepazīstināt ar Rīgu – tās vēsturi, šodienu un attīstītību. Kā veidojās Rīga, kas veidoja Rīgu, kā Rīga augusi vairāk kā astoņu gadsimtu laikā. Kā arī aizdomāties cik daudz mēs zinām vai nezinām par Rīgu.

Piedāvājam pirmos  divus nelielos virtuālos “ceļojumus” – “Daugava un tās salas” un “Rīgas apkaimju formas un to asociācijas”. Katra ceļojuma vidējais ilgums 3-10 minūtes, atkarībā no veiksmes un zināšanām.

“Ceļojumā” iespējams doties ŠEIT

“Daugava un tās salas” nedaudz liek padomāt,  cik labi mēs pazīstam esošās un bijušās Rīgas salas.

“Rīgas apkaimju formas un to asociācijas” liek padomāt, ko mēs īsti zinām par Rīgas apkaimēm, vai  mēs tās spējam atpazīt pēc kontūrām, vai atpazītam pēc īsa apraksta vai objektiem.

Projekts “Rīgas atslēgas ceļojums” tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Par saturu atbild biedrība Cita Rīga.

Informāciju sagatavoja Inese Grandāne, biedrība Cita Rīga