apeirons

20. septembrī plkst 13.00 projekta “Meklē un atrodi” ietvaros notiks diskusija “Vides pieejamība un ārstniecības iestādes”.

Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons” organizē 8 diskusiju ciklu; šī būs jau sestā diskusija no tā. Katrā diskusijā tiks noteikta kāda konkrēta tēma, kas kopā ar atbildīgajām iestādēm un ekspertiem tiks risināta, lai rezultātā izveidotu pārskatāmas infografikas jeb ceļakartes. Diskusiju mērķis ir aktualizēt un apkopot apspriesto problēmsituāciju un censties rast atbildes uz jautājumiem, kas skar cilvēkus ar invaliditāti, kuri dzīvo Latvijā.

Sestās diskusijas tēma “Vides pieejamība un ārstniecības iestādes” tiks aktualizēta 20. septembrī no plkst. 13.00 līdz plkst. 14.30, pievēršoties ārstniecības iestādēm un to pieejamībai.  Diskusijā piedalīsies pārstāvji no Veselības inspekcijas, Ekonimikas ministrijas Būvniecības politikas departamenta, kā arī tiks aicināts neatkarīgais eksperts.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.