Lucavaaala ar torni

Pilsētas ģimenes dārzu un Lucavsalas attīstības un pārvaldības darba grupa, kuru veido Rīgas domes izpildvaras pārstāvji, septembrī plāno pabeigt darbu un izsludināt konkursa kārtībā iepirkumu Lucavsalas pārvaldības un attīstības vīzijas izstrādei. Paredzēts, ka izstrādājamais dokuments fokusēsies uz Lucavsalas dārziem. Darba grupai ir izveidota Lēmējvaras references grupa, kura nepieciešamības gadījumā tiks piesaistīta darbam.

Lucavsalas apkaimes iedzīvotājiem svarīgi pēc iespējas vairāk iegūt informāciju par turpmāko apkaimes attīstību. Tāpēc ikviens no jums aicināts piedalīties visu interešu iekļaujošās biedrības “Lucavsala” informatīvā sanāksmē: klātienē – pirmdien, 29. augustā, no plkst. 16.00 Puškina ielā 11, vai pieslēgties mums Facebook platformā tiešraidē šajā pašā laikā.

Tāpat tiks pārrunāts, kā iekļausies vietējās apkaimes  kopienas Koprades telpas projekts kopējā apkaimes attīstībā. Par kopprojektu vairāk šeit: https://balso.riga.lv/projekti/koptvides-un-koprades-telpa-kopprieks-lucavsala

Informatīvais pasākums tiks translēts Facebook kontos Lucavsalas ekokopiena, Lucavsalas biedriba: https://www.facebook.com/LucavsalasEkokopiena.

Uz tikšanos!

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.