sociālasi teātris

Biedrība “Svēta Lūkas atbalsta biedrība“ 20. novembrī plkst. 18.00 aicina uz Svētā Lūkas Atvērto māju Bārddziņu ielā 2, kur notiks sociālā teātra pirmizrāde  “Vecene”.

Teātra repertuārā ir parādījusies jauna izrāde – Daniila Harmsa stāsta “Vecene” iestudējums. Šis ir traģikomisks stāsts par mīlestību un cilvēka dzīvi, par to, kā šķietami nenozīmīgi notikumi radikāli ietekmē mūsu izvēli un pasaules uzskatu. Nāves tēma, pārejas uz citu pasauli tēma šobrīd ir aktuālāka nekā jebkad agrāk. Šī izrāde būs interesanta ikvienam, kurš uzdod jautājumus par dzīves jēgu, nāvi un nemirstību. “Vecene” ir farss ar dzīvo mūziku un pārsteidzošiem aktieriem.

Izrādes tapšana piedalījās biedrības mērķa auditorija – atstumtības riskam pakļautie cilvēki, daži no viņiem kļuva par teātra aktieriem, daži palīdzēja tapt mūsu teātrim taisot dekorācijas, apgaismojumu sistēmu skatuvei.

Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas atbalstam, mūsu teātris ir uzziedējis, papildinājies ar jauniem aktieriem, tagad esam gatavi izrādēm. Projekta ietvaros tika izveidots sociālais teātris, kur īpaši teātra mākslas līdzekļi palīdz atrisināt krīzes situācijā nonākušo cilvēku sociālās adaptācijas problēmas.

Pasākums notiek atbilstoši valstī noteiktajām epidemioloģiskās drošības prasībām (zaļajā režīmā). Papildu informācijai: margarita@stlukegroup.lv , Saint Luke Group | Facebook