NVO nams 8 gadi

24. septembra pēcpusdienā NVO namā pulcējās Rīgas apkaimju biedrību pārstāvji, lai sirsnīgā un neformālā gaisotnē dalītos ar iedvesmojošiem stāstiem un pieredzi par apkaimju biedrību darbību, apkaimju iedzīvotāju iesaistīšanu un saliedēšanu, izaicinājumiem, notikušajiem pasākumiem un iniciatīvām, kā arī par nākotnes iecerēm.

Pieredzes apmaiņas un tīklošanās pasākums “Rīgas apkaimju biedrību sasaukšanās” noritēja gan klātienē, gan Facebook tiešraidē, tiekoties gan Rīgas apkaimju biedrībām, gan citu NVO pārstāvjiem, gan atbalstītājiem un interesentiem, kam rūp gan atsevišķu apkaimju attīstība, gan Rīgas attīstība kopumā.

Pasākuma tiešraides ierasts ir pieejams NVO nama Facebook lapā.

Paldies par iedvesmojošajiem un jaudīgajiem pieredzes stāstiem:

  • Mārim Jansonam no “Rīgas Apkaimju alianses”,
  • Viesturam Sileniekam no “Bieriņu apkaimes attīstības biedrības”,
  • Sandrai Feldmanei no “Čiekurkalna attīstības biedrības”,
  • Tomam Molam no “Jaunciema attīstības biedrības”,
  • Elīnai Krēmerei no “Rīgas Dārziņu iedzīvotāju biedrības” un Rīgas Dārziņu jauniešu domes,
  • Rigondai Bērziņai no Imantas un Zolitūdes apkaimes iedzīvotāju biedrības “Riga Annenhof”!

Paldies Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra Apkaimju attīstības un klientu apkalpošanas pārvaldes projektu vadītājai apkaimju attīstības jautājumos Daigai Mežalei par stāstu, iepazīstinot ar apkaimju koordinatora lomu!

Paldies lieliskajai pasākuma moderatorei Inesei Šubēvicai no biedrības “Jaunatnes līderu koalīcija”!

Paldies biedrībai “Cita Rīga” par Rīgas iepazīšanas spēli!

Paldies SIA “Mensarius” par tehnisku atbalstu pasākuma nodrošināšanā!

Lai pieredzes apmaiņas un tīklošanās pasākumā “Rīgas apkaimju biedrību sasaukšanās” dzirdētie stāsti iedvesmo un kļūst par vēl kvalitatīvākas savstarpējās sadarbības rosinātāju! Ceram, ka tikšanās ar apkaimju biedrību pārstāvjiem ikvienam dalībniekam raisīja jaunas pārdomas, rosināja jaunas idejas un vēlmi darboties turpmāk!

Septembrī aprit 8 gadi kopš Rīgā darbojas NVO nams, ko Rīgas pilsētas pašvaldība izveidoja nevalstisko organizāciju atbalstam. NVO nama viens no uzdevumiem ir pulcināt nevalstiskās organizācijas, rosinot tās uz kopīgiem pasākumiem, diskusijām, viedokļu un pieredzes apmaiņu. NVO nama durvis Ieriķu ielā 43A ir atvērtas sadarbībai!