NVo zinas janv 2022

Šī gada pirmo – janvāra “NVO nama ziņu” numuru – atklājam ar iepazīšanās stāstu. Šoreiz iepazīsim biedrību, kas darbojas sociālās integrācijas, interešu aizstāvības cilvēkiem ar invaliditāti un labdarības jomā – “LiveIntegro”. Uz sarunu aicinājām tās valdes locekli Nataļju Novikovu.

“Kāpēc radās biedrība? Pirms 11 gadiem – pēc neveiksmīgas mugurkaula operācijas, es paliku ratiņkrēslā un nokļuvu citā – “paralēlā pasaulē”. Saskāros ar pavisam citām problēmām, iepazinos ar cilvēkiem ar invaliditāti, ar viņu situāciju, sāku nodarboties ar parasportu – ratiņtenisu un sapratu, ka izdzīvošanai ir nepieciešams izvēlēties aktīvu pozīciju, – tas nozīmē – palīdzēt citiem, kam klājas vēl grūtāk nekā tev. Dzīva komunikācija, iesaistīšana reālajā dzīvē – tas ir tas, ko mēs darām. Visi mūsu projekti ir vērsti uz to, lai socializētu, iemācītu bērniem ar invaliditāti ļoti praktiskas lietas, sagatavotu viņus reālai dzīvei, apgūtu to, kā pārvarēt grūtības un risināt problēmas, kā arī iemācītu meklēt un lūgt palīdzību, “ stāsta biedrības dibinātāja Nataļja Novikova.

Aicinām izlasīt interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem NVO nama tiešsaistes semināriem, NVO aktualitātes un informāciju par izsludinātajiem projektu konkursiem. 

Ieskatieties janvāra “NVO nama ziņās” – atvērt ŠEIT!