seniori

Oktobra sākumā visā pasaulē tiek svinēta Starptautiskā senioru diena. Atzīmējot to un uzsverot senioru nozīmi Latvijas sabiedrībā, ceturtdien, 21. oktobrī, no plkst. 11.00 līdz 15.00 nevalstisko organizāciju pārstāvji, seniori un ikviens interesents aicināts uz senioru NVO tīklošanās pasākumu “Diena senioriem” tiešsaistē.

Pasākuma pirmajā daļā no plkst. 11.30 līdz 13.00 visi interesenti tiek aicināti uz iedvesmojošu virtuālo tikšanos “Dvēseles prieks laiku lokos” ar dzejnieku un mūziķi Guntaru Raču. Turpinājumā plkst. 13.00 savu un partneru darbību prezentēs biedrība “Rīgas aktīvo senioru alianse”, kā arī aicinās noklausīties lekciju “Senioru iespējas un darbība vienā solī ar mūsdienām”, iepazīstinot ar iespējām senioriem apgūt digitālās prasmes. Pasākuma trešajā daļā biedrības “Es varu visu!” vadībā notiks meistarklase “”Ciguns labsajūtai, veselībai, priekam”.

Pasākuma mērķis ir pulcēt dažādas NVO, kuru biedru rindās darbojas galvenokārt seniori, lai demonstrētu, cik radoši, rosīgi un izdomas bagāti ir seniori. Svarīgi ir parādīt, kādas ir seniorus apvienojošas NVO, ko tajās var darīt, kā arī mudināt seniorus saturīgi pavadīt brīvo laiku un būt sabiedriski aktīviem.  

Laipni aicināti visi interesenti! Pasākums ir bez maksas.

Tiešsaistes pasākums būs skatāms tiešsaistē – Zoom platformā un NVO nama Facebook kontā: https://www.facebook.com/RigasNVOnams/

Aicinām dalībai pasākumā iepriekš reģistrēties, rakstot uz e-pastu: nvonams@riga.lv

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām. NVO nams turpina pirms diviem gadiem iesākto senioru NVO popularizējošo pasākumu virkni, kuros organizācijām ir iespēja praktiskās, radošās vai izglītojošās  nodarbībās demonstrēt savu darbību un uzsvērt, ka darbošanās nevalstiskajās organizācijās senioru dzīvē var ieņemt nozīmīgu vietu, sniegt gandarījumu un dzīvesprieku.