Hinduistu pasākums

ESK SP “Oriented On Orientalism” sadaļa “Svinam svētkus!” par godu Hinduistu festivālam “Holi” izsludina mākslas konkursu.

Konkursa uzdevums ir ar mākslas izteiksmes līdzekļiem, izmantojot pēc iespējas vairāk krāsu, attēlot latviešu un Dienvidāzijas reģiona iedzīvotāju (Afganistānā, Bangladešā, Butānā, Indijā, Nepālā, Maldivu salās, Pakistānā, Šrilankā) kopīgās vērtības, kas izpaužas kultūrā, tradīcijās, svētkos un citur, pievienojot arī nelielu aprakstu par mākslas darbu.

Konkursa mērķis:

  • Rosināt jauniešos un pieaugušajos radošu pašizpausmi un apliecināt savu individualitāti un vienreizīgumu vizuālajā mākslā;
  • Izglītot vietējo sabiedrību par Āzijas kultūru,tradīcijām un tā saistītajām tēmām
  • Attīstīt toleranci, solidaritāti un kultūru apmaiņu starp Latvijas sabiedrību un pārstāvjiem no Āzijas zemēm.

Konkursa laiks: Konkurss norisinās no 12.02.2021.-19.03.2021. 23:59.

Konkursa pieteikšanās un darbu iesniegšanas kārtība:

– Darbu autors – jebkurš indivīds no 16 gadu vecuma, kurš dzīvo Latvijā( jaunieši un pieaugušie)

Konkursa darbu iesniedz:

  • Sūtot e-pastu uz  orientedonorientalism@gmail.com pievienojot redzamu, labā kvalitātē mākslas darbu, norādot e-pastā aprakstu par to, autora vārdu, uzvārdu, vecumu un pilsētu.
  • Sūtot šo darbu uz “Radošā apvienība jauniešiem “TREPES”, Rīga, Turgeņeva iela 15 ( ja vēlaties  lai Jūsu darbs piedalās izstādē, kas norisināsies,pēc ārkātējās situācijas)

Konkursam iesūtītie darbi tiks publiskoti balsošanai, kas norisināsies no 20.03.2021 – 28.03.2021. plkst. 23:59.

Konkursā tiek piešķirtas veicināšanas balvas un atzinības par veiksmīgu tēmas, māksliniecisko izpildījumu un paskaidrošanu.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti online pasākumā: 29.03.2021.  OOO “Svinam Svētkus: Holi”.