NVO telts 2022

Ar gandarījumu un pozitīvām emocijām atskatāmies uz 20. augustā notikušajiem Purvciema un Pļavnieku apkaimju svētkiem, kuros piedalījāmies arī mēs – NVO nama kolektīvs. Kopā ar NVO namu svētku programmu kuplināja biedrības “Zilais krusts” un “Latvijas Cirka mākslinieku asociācija”.  

Svētkos sastapām brīnišķīgus apmeklētājus – gan tādus, kas zina, kas ir NVO, un kur atrodas NVO nams, gan tādus, kas par šādām organizācijām iepriekš nebija pat dzirdējuši.

Tā bija iespēja svētku apmeklētājus – dažādu paaudžu Purvciema un Pļavnieku apkaimes iedzīvotājus un citus interesentus neformālā atmosfērā iepazīstināt ar NVO nama un NVO darbību, pasākumiem, iespējām iesaistīties un iedvesmot dalībai tajās.

NVO nams nu jau ceturto gadu turpina uzsākto tradīciju doties ārpus nama telpām gan tiešā nozīmē – brīvā dabā, gan paplašinot priekšstatu robežas par NVO lomu un darbību, – un piedalās publiskā pasākumā kādā no Rīgas apkaimēm.

Pasākums izvērtās par brīnišķīgiem svētkiem gan apmeklētājiem, gan NVO namam, nostiprinot vēlmi piedalīties šādos publiskos pasākumos arī turpmāk, lai popularizētu NVO darbu un sabiedrības iesaisti tajā.