Apkaimes

PļavniekiOtrdien, 22. novembrī, plkst. 10.30 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas Austrumu izpilddirekcijas izpilddirektors Dmitrijs Pavlovs iepazīsies ar paveikto Pļavnieku bērzu birzs labiekārtošanā.

Rīgas Austrumu izpilddirekcija, turpinot iesākto darbu Latgales priekšpilsētas kultūrvides uzlabošanā, organizēja teritorijas, kas atrodas kvartālā starp Ilūkstes, A.Deglava un A.Saharova ielu, rekonstrukcijas un labiekārtošanas darbus. Patlaban Pļavnieku bērzu birzī veikti gājēju celiņu asfaltēšanas un bruģēšanas darbi, iedzīvotāju ērtībai uzstādīti jauni apgaismes stabi, izvietoti atpūtas soliņi un atkritumu urnas. Bērzu birzs labiekārtošana beidzot nodrošina atpūtas iespējas arī Pļavnieku apkaimes iedzīvotājiem. Tā ir viena no lielākajām Rīgas apkaimēm, kuras iedzīvotājiem nepieciešams paaugstināt dzīves kvalitāti, un nākotnē šeit varētu tapt jauns Rīgas parks.

Pļavnieku bērzu birzs labiekārtošanas projektu finansiāli atbalsta Rīgas dome. Darbus veica SIA „Tika”, SIA „Rīgas gaisma”, SIA „Rīgas luksofors” un A/S „Krāsainie lējumi”.

Lai apskatītu paveikto Pļavnieku bērzu birzī, aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus pulcēties no plkst. 10.20 pie Rīgas 256. pirmsskolas izglītības iestādes (Ilūkstes ielā 28). Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ērtībai būs pieejams arī transports, kas līdz plkst. 10.00 gaidīs pie Rātsnama, RTU pusē.

Papildus informācija: Anna Kononova, Rīgas domes priekšsēdētāja preses sekretāre, tālr.: 29213451 un Liene Pētersone, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka padomniece, tālr.: 26472932

Informāciju sagatavoja: Rīgas Austrumu izpilddirekcijas Sabiedrisko attiecību un kultūras projektu vadītāja Aija Briede, tālr.: 67013539, mob. tālr.: 28347847 un Dzintra Āboliņa, tālr.: 26554446

Foto J.Kalniņš