biedrību seminārs

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu  – pārstāvjus pieteikties semināram “Biedrību un nodibinājumu pamatdokumenti, izmaiņas dokumentos, to fiksēšana un reģistrācija”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2022. gada 2. martā, no plkst. 14.00 līdz 17.00.

Semināru vadīs Kitija Bite, tiesību zinātņu doktore, vairāku nevalstisku organizāciju pārstāve, mācībspēks Latvijas augstskolās. 

Seminārā pamatā tiks skatīti jautājumi par biedrību un nodibinājumu sagatavotajiem dokumentiem, kurus nepieciešams iesniegt Uzņēmumu reģistrā izmaiņu reģistrēšanai.

Lai iesniegtu dokumentus reģistra iestādei, semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar sapulces sasaukšanas kārtību un pieņemtu lēmumu noformēšanas prasībām, kāda ir kārtība, ja nepieciešams mainīt valdi vai statūtus. Vēl aizvien aktuāls ir jautājums par patiesā labuma guvēju biedrībā, kāda informācija ir jānorāda pārreģistrācijas dokumentos. Klātesošie uzzinās aktuālo informāciju par darbu attālinātā režīmā.

Tāpat tiks skatīti jautājumi par jaunas biedrības dibināšanai nepieciešamajām darbībām un dokumentiem, kas nepieciešami, lai biedrību reģistrētu Uzņēmuma reģistrā kā juridisku personu.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/pamatdoknvo

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 1. martam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Informāciju sagatavoja: Zinta Gugane, RD Izglītības, kultūras un sporta departamentaProjektu un sabiedrības integrācijas nodaļas NVO atbalsta sektors, zinta.gugane@riga.lv

http://www.integracija.riga.lv/
https://www.facebook.com/RigasNVOnams/
https://twitter.com/NVOnams/
https://www.instagram.com/nvonams/