NVO māja no priekšas

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu  – pārstāvjus pieteikties divu semināru ciklam “Google pakalpojumi attālinātā darba organizēšanā”. Semināri notiks klātienē, NVO namā (Ieriķu ielā 43a, Rīgā), ceturtdien, 10. februārī un pirmdien, 21. februārī no plkst. 16.30 līdz 19.30.  

Seminārus vadīs datorspeciālists un pedagogs Mārcis Galiņš.

Lai arī jau ilgu laiku strādājam jauktā režīmā – gan attālināti, gan klātienē, izmantojot dažādus rīkus, kurus esam pielāgojuši sev, tomēr saskaramies ar dažādām niansēm, kuras šādā darba režīmā ir traucējošas. Piemēram, mūsu izvēlētā lietotne nedarbojas visās ierīcēs, vai arī tās lietošana prasa papildu zināšanas. Kaut arī digitālās pratības līmenis pēdējā gada laikā ir pieaudzis, tomēr tas vēl joprojām nav pietiekamā līmenī.

Google ne tikai piedāvā meklētāja pakalpojumus, bet arī daudzas darbam noderīgas lietotnes. Tā kā G-mail konts ir pieejams daudziem datoru lietotājiem, tad arī daudzas Google lietotnes, pavisam nepamanītas paliek novārtā. Turklāt, lietojot vienotu kontu un lietotnes, atrisinās viena no aktuālajām problēmām: vai visi varēs atvērt sūtīto saiti?

Nodarbībās tiks aplūkoti sekojoši Google pakalpojumi:               

  • Google disks, tā uzstādīšana personīgai lietošanai datorā un viedtālrunī;
  • Google biroja lietotnes, darba kopīgošana;
  • Google komunikāciju rīki;
  • Google klase – attālinātai apmācību organizēšanai;
  • Google papildrīki (virtuālais skeneris, autentifikators).

Semināru apmeklētājiem nepieciešams savs Google konts. Ja Jums ir G-mail pasta kastīte, tad šāds konts Jums jau ir! Protams, arī Jūsu ierīce ar interneta pieslēgumu un darbīgu noskaņojumu būs ļoti nepieciešama!

Lūdzam pieteikt savu dalību seminārā, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://ej.uz/diginvo

Lūdzam ņemt vērā, ka dalībnieku skaits ir ierobežots. Pieteikšanās var tikt pārtraukta ātrāk, ja vietas būs aizpildītas.

Uzmanību! Semināri notiks t.s. “zaļajā režīmā” (personām, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā izslimojušas šo infekcijas slimību). Sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu, ir obligāta prasība dalībai klātienes semināros un kopā ar personu apliecinošu dokumentu būs jāuzrāda pirms semināru sākuma.