Sestdien, 6. septembrī notiks projekta „labās vietas” iedzīvināšanas svētki jeb SĀLSMAIZE ZIEPNIEKKALNĀ

Sestdienas garumā visi rīdzinieki aicināti iepazīt Ziepniekkalna apkaimi citās krāsās un pievienoties SĀLSMAIZES aktivitātēm skvērā pie Valdeķu un Dižozolu ielu krustojuma.

no 16:00 VEIDOSIM Ziepniekkalna fotoportretu sēriju „Ziepniekkalna logi”
17:00 – 20.00 IESILDĪSIM jauno deju grīdu ar grupas „Kaukāzs” un salsas meistarklasi Dance Star studijas izpildījumā
18:00 – STĀDĪSIM ozoliņus, lai jaunā vieta pildās ar radošumu un spēku
20:00 IZGAISMOSIM „Balto nakti” projekcijām Ziepniekkalna logos

Tā būs iespēja arī iepazīt savas apkaimes aktīvistus un plānot nākamās apkaimes aktivitātes jaunizveidotajā kultūrtelpā.

Baltās nakts ietvaros pasākumi notiks arī Direct krāsu veikalā Vienības gatvē 93. Abi šie punkti būs vienoti multimediāla translācijā.

Ziepniekkalna projekta telpiskā koncepcija balstīta uz aktīvo vietas izmantošanu, kurā īsti nav laika uzkavēties, bet tā ir nozīmīgs saskares punkts un atrodas pašā Ziepniekkalna centrā. Līdz ar to iedzīvotāju un dizaineru izaicinājums bija radīt pavisam jaunus pilsētvides elementus, kas paredzēti īslaicīgam uzturēšanās laikam, tas būs pirmais šāda veida projekts Rīgā. Tai pašā laikā vietā būs apkaimes ziņojumu tāfele un danču grīda, lai veicinātu iedzīvotāju savstarpējo komunikāciju un jaunu kultūras iniciatīvu rašanos.

Jau otro gadu „Labas vietas TALKA” projekta ietvaros saliedē kopienas, aicinot Rīgas apkaimju iedzīvotājus attīstīt un labiekārtot kādu savas apkaimes vietu, skvēru vai pagalmu saskaņā ar viņu īpašajām vēlmēm un nepieciešamībām. Šis ir viens no veidiem, kā viegli un ātri iedzīvināt drūmo apkaimju publisko telpu un uzlabot iedzīvotāju dzīves un atpūtas kvalitāti apkaimēs.

Vairāk par projektu Labas vietas TALKA:
www.riga2014.org/labasvietasTALKA
www.facebook.com/labasvietastalka2014

Krāsu partneris: Direct krāsu veikals-noliktava
Projektu atbalsta: KOKA, Liepkalni, Zaļenieku kokaudzētava
Organizē: ideju MĀJA un Laikmetīgās Arhitektūras Informācijas centrs