Izstāde NVO

No 20. aprīļa līdz 7. maijam NVO nama (Ieriķu iela 43a, Rīga) 1.stāva vestibilā skatāma izstāde “Sildām mazās sirsniņas”. Tā ir rokdarbu izstāde, kas tapusi ar divu biedrību – “Labdarības projektu atbalsta centrs” un “Sirds siltuma darbnīca” – gādību.

Izstādē ir aplūkojama neliela daļa no rokdarbnieču darbiem, kuri aizceļo uz Latvijas dzemdību namiem un silda priekšlaikus dzimušus bērniņus.

Biedrības “Labdarības projektu atbalsta centrs” pārstāve Santa Lāma stāsta par izstādes ideju: “Ikviens no mums var dalīties mīlestībā, sirds siltumā un labiem darbiem. Nav svarīgs mūsu materiālais stāvoklis, izglītības līmenis, nodarbošanās, bet svarīga ir vēlēšanās dot. Nav nozīmes formātam, bet svarīgs ir vēstījums. Mūsu čaklās rokdarbnieces vēlas dalīties mīlestībā, sirds siltumā,  un ar labiem darbiem, vēlas parādīt, cik daudz var dot mazs dzijas kamoliņš mazai sirsniņai. Kamoliņš var pārtapt par zeķīti, sedziņu, cepurīti, kokoniņu vai ko citu, kas sasilda mazo sirsniņu, kas pasaulē ir nākusi priekšlaicīgi, bet noteikti – ļoti gaidīti. Mēs dalāmies ar saviem darbiem, bet Tev varbūt ir kāds dzijas kamoliņš, ar ko padalīties? Tas noteikti pārtaps par Sirds siltuma lietu, kas sasildīs mazo sirsniņu.”

“Labdarības projektu atbalsta centrs”, “Sirds siltuma darbnīca” un NVO nams aicina apmeklēt  izstādi, iedvesmoties, kā arī pievienoties vai atbalstīt rokdarbnieču kopas, kas rūpējas par priekšlaicīgi dzimušiem mazuļiem.

Izstādes atklāšana notiks trešdien, 20.aprīlī plkst. 12.00.

Ieeja izstādē ir brīva. NVO nams apmeklētājiem ir atvērts darba dienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 21.00. Laipni aicinām visus interesentus apmeklēt izstādi “Sildām mazās sirsniņas”!