Spilgti noslēgušies pirmie Skanstes apkaimes svētki!

Aizvadīti pirmie Skanstes apkaimes svētki! Ar spilgtu ugunsšovu 27.septembrī noslēdzās pirmie Skanstes Apkaimes svētki!

Visas dienas garumā kopā ar vairāk kā 20 uzņēmumiem tika piedāvātas dažādas aktivitātes gan fotoorientēšanās ietvaros, gan pasākuma norises laikā. Deju priekšnesumi, mūzikas grupu koncerti, aizraujoša ielu vingrotāju uzstāšanās, futbolistu izaicinājumi un kopīgas iesildīšanās- tā ir tikai maza daļa no visa lielā pasākuma.

Spilgti noslēgušies pirmie Skanstes apkaimes svētki!

Pasākums iesākās jau plkst. 12.00, kad apkaimes svētkus atklājām, dodoties īpašā piedzīvojumā- interaktīvajā fotoorientēšanās spēlē. Apmeklējot gan Skanstes iecienītākās kultūras vietas vai uzņēmumu ēkas, gan dodoties uz visattālākajiem objektiem, dalībnieki iepazina savu apkaimi caur dažnedažādiem uzdevumiem, kā piemēram, atrada īpašo mašīnu Latvijas Ugunsdzēsības muzeja auto modelīšu ekspozīcijā; veidoja cilvēku piramīdu, cenšoties ‘’aizsniegt’’ Skanstes virsotņu augstāko punktu; devās saskaitīt kaķus Laikmetīgā mākslas centra Kim? ekspozīcijā; piedalījās Sumo cīņās; veidoja veselīga dzīvesveida reklāmas u.tml. Savukārt labākajai komandai jau īsi pēc orientēšanās spēles noslēguma bija iespēja doties ekskluzīvā ekskursijā uz ēku ‘’Place eleven’’.

Spilgti noslēgušies pirmie Skanstes apkaimes svētki!

Savukārt jau no plkst. 15.00 Rīgas Hanzas vidusskolas teritorijā pulcējās uzņēmumi, lai iepazīstinātu dalībniekus ar sevi caur dažādām neformālajām aktivitātēm. Boulings ar ūdens šļūteni, VUGD mašīna un paši ugunsdzēsēji, īpašais Skanstes apkaimes svētku kokteilis, peldbaseina aktivitātes, galvu reibinoša izklaide ar Orbitronu, somu apdruka, kafijas busiņš, futbola sitiena stipruma mērīšana, iespēja ietērpties Zemessardzes tērpā un pēcāk iet atminēt kādu mīklu- tas viss bija iespējams, apmeklējot pasākumu. Un tos, kas nākuši pēc garas darba dienas atpūsties vai visus uzdevumus jau izpildījuši, iepriecināja īpašā skatuves programma ar Street Warriors ielu vingrotāju šovu, tautasdeju koncertu, FS Metta futbolistu izaicinājumiem un grupām MODERANS un Quartet of five. Pašā pasākuma noslēgumā dalībnieki piedalījās balvu izlozē, pretendējot uz vairāk kā 60 balvām no sadarbības partneru balvu fonda. Loteriju noslēdza īpašais uguns šovs.

Spilgti noslēgušies pirmie Skanstes apkaimes svētki!

Pasākumu organizēja brīvo mākslinieku apvienība ‘’Pieaugušie bērni’’ sadarbībā ar Skanstes attīstības aģentūru, Rīgas Hanzas vidusskolu un FS Metta. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Paldies ikvienam dalībniekam un uzņēmumam par kopā būšanu pirmajos Skanstes apkaimes svētkos un uz tikšanos jau nākamajos!