Apkaimes

Trešdien, 6. februārī, plkst. 12.00 Bolderājā, kvartālā starp Gobas, Gaigalas un Stūrmaņu ielām, tiks svinēti Spāru svētki otrajai mājai jaunajā pašvaldības dzīvojamo ēku kompleksā. Uz Spāru svētkiem ieradīsies Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko un Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa, kā arī pašvaldības SIA „Rīgas pilsētbūvnieks” un pilnsabiedrības „Arčers un Moduls-Rīga” vadība.

Spāru svētkus svinēs jau otrajai no četrām mājām. Tā ir deviņus stāvus augsta ēka, kurā būs 72 vienistabas un 18 divistabu dzīvokļi. Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kompleksā tiek būvētas divas deviņu stāvu un divas septiņu stāvu ēkas, kurās kopumā būs 299 dzīvokļi, no tiem 193 vienistabas, 85 divistabu un 21 trīsistabu dzīvoklis. Tāpat plānots veikt sporta laukuma, bērnu rotaļu laukuma un automašīnu novietnes izbūvi, ierīkot bruģētus un grantētus celiņus, apzaļumot un labiekārtot teritoriju.

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kompleksa projekta pasūtītājs ir SIA „Rīgas pilsētbūvnieks”, projektu izstrādāja SIA „Gints un kolēģi”, bet celtniecības darbus veic pilnsabiedrība „Arčers un Moduls-Rīga”.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji laipni aicināti piedalīties Spāru svētkos! Žurnālistus, kuri vēlas piedalīties pasākumā, pie domes (RTU pusē pie barjeras) līdz plkst. 11.30 gaidīs autobusiņš.

Papildinformācija: Ivo Kiršblats, SIA „Rīgas pilsētbūvnieks” sabiedrisko attiecību speciālists, tālr.: 26554446; e-pasts: [email protected]

Informāciju sagatavoja: Dzintra Āboliņa, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 26554446; e-pasts: [email protected]

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa