Darbs attālināti

NVO nams aicina NVO pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “NVO darbs attālināti. Ko varam iemācīties un pielietot turpmāk?”. Seminārs notiks Zoom platformā, trešdien, 2021. gada 13. janvārī, sākums – plkst. 14.00.

Kaut pavasarī jau spēsim atgriezties normālā darba režīmā, varam izmantot pēdējos ierobežojumu mēnešus, lai apgūtu kaut ko jaunu un piemērojamu arī tālākai darbībai. Attālinātais darbs mums ir sagādājis ne vienu vien izaicinājumu, taču sniedzis arī iespējas – apgūt jaunas metodes un rīkus.

Praktiskā seminārā NVO pārstāvjiem būs iespēja palūkoties uz pašreizējiem ierobežojumiem no iespēju puses, izmēģināt jaunas darba metodes un kopīgi padomāt, kā tās var izmantot NVO darbā arī turpmāk.

Semināru vadīs Inese Vaivare, biedrības “LAPAS” direktore, projektu vadības eksperte, viena no brīvprātīgo kustības “Viegli palīdzēt” veidotājiem. 

Interesentiem, kuri būs pieteikušies, dienu iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!