NVO atbalsts

NVO nams aicina nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Attālinātais darbs: iespējas un izaicinājumi”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2021. gada 17. februārī, no plkst. 14.00 līdz 17.00.

Nodarbībā tiks salīdzinātas populārākās attālinātā darba platformas, tai skaitā, arī iespējas izmantot mākoņpakalpojumus kolektīvajam darbam. Tiks apskatīti Zoom platformas plusi un mīnusi, kā arī būs iespēja praktiski darboties, veidojot tiešsaistes sanāksmes savā starpā, tās aplūkojot gan no administratora, gan standarta lietotāja skatu punkta.

Praktiskajam darbam nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu. Zoom, Teams vai kāda cita platforma nav nepieciešama, to uzstādīs nodarbības laikā, tāpat arī varēs apgūt iespējas darboties Web aplikācijas vidē. Semināru vadīs Mārcis Galiņš, datorspeciālists un pedagogs.

Aicinām semināram reģistrēties,  atverot saiti šeit

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 16. februārim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!