Vecāķu pludmale

Piektdien, 3. jūnijā, plkst.11.00 Vecāķu peldvietā pie glābšanas stacijas svinīgi tiks pacelts Zilais karogs, kas apliecina šīs peldvietas atbilstību starptautiskiem vides kvalitātes standartiem.

Pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece un Drošības, kārtības un korupcijas jautājumu novēršanas komitejas priekšsēdētāja Linda Ozola, Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Edmunds Cepurītis, Mājokļu un vides departamenta direktora p.i. Edijs Pelšs un Vides izglītības fonda Zilā karoga programmas nacionālais koordinators Jānis Ulme.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji informēs par drošību pludmalēs un demonstrēs drona izmantošanu peldvietas uzraudzībā, savukārt Mājokļu un vides departamenta pārstāve Tatjana Židele pastāstīs par veiktajiem uzlabojumiem pašvaldības pārraudzībā esošajās peldvietās.

Zilais karogs šogad plīvos divās Rīgas pludmalēs – Vecāķos un Vakarbuļļos, kas ir apliecinājums starptautiskiem vides standartiem un pašvaldības veikto labiekārtošanas darbu kvalitātei. Plašāka informācija par Rīgas peldvietām pieejama šeit: https://www.riga.lv/lv/rigas-pilsetas-peldvietas.