Staķi Juglas vidusskolā

Zinību dienā – 1. septembrī – bērni un jaunieši aicināti apmeklēt bezmaksas pasākumus Rīgas centrā un apkaimēs, kā arī piedalīties interešu izglītībai veltītās Atvērto durvju dienās, kas notiks visa septembra garumā. Atzīmējot Zinību dienu, galvaspilsētā pirmo reizi ir nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports.

Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis šajā dienā apmeklēja un sveica Rīgas Juglas vidusskolu, tikmēr Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītāja Iveta Ratinīka – Rīgas Arkādijas vidusskolu, Rīgas Lietuviešu vidusskolu un Āgenskalna Valsts ģimnāziju.

“Rudens sauc atpakaļ Rīgā – laiks atgriezties skolā, ārpusstundu nodarbībās un ikdienas darbos. Aicinu šo atkalsatikšanos nosvinēt un kopīgi ieskandināt pirmo septembri ar grupas “Citi zēni” koncertu Esplanādē un virkni citu priekpilnu Zinību dienas notikumu! Lai mudinātu Rīgas ģimenes un pedagogus šajos svētkos izmantot sabiedrisko transportu un mazinātu sastrēgumus, Rīgas pašvaldībā arī pieņemts lēmums par bezmaksas sabiedrisko transportu 1. septembrī,” pauž Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis.

Zinību dienā – “Citi zēni”

1. septembrī atjaunotajā Esplanādes parkā no plkst. 17.00 par svētku sajūtu gadās DJ Kārlis Ķilkuts, taču vakara noslēgumā vairāk nekā stundas garumā ir gaidāma latviešu hiphopa un poprepa grupas “Citi zēni” uzstāšanās. Grupa plašāku atpazīstamību ieguva 2020. gada nogalē ar dziesmu “Vienmēr kavēju”.