28.08.2021. no plkst. 12.00 notiks pasākums drošībai uz ūdens

Pasākums Drošībai uz ūdens 28.08.2021. no plkst. 12.00
Lucavsalas oficiālā peldvieta, pie glābšanas stacijas, Lucavsalas atpūtas zonā.

Drošības un glābšanas uz ūdens aprīkojuma pielietošanas, peldlīdzekļu-laivu, demonstrēšana. Stāstījumi par peldēšanu (no 6 mēnešiem) bērniem un pieaugušajiem, par pedagogu apmācīšanu, par fiziskām aktivitātēm rudenī slēgtajos baseinos: ir īstais laiks sākt mācīties peldēt, lai nākamajā vasarā to droši varētu darīt. Pārsteigums mūsu mazākajiem!

Lucavsalai viens no galvenajiem resursiem ir ūdens. Krastmalā bērni, jaunieši apgūst ūdens sporta veidus, uz salas ir airēšanas bāze, kur jaunieši var aktīvi sportot. Tāpat ikviens interesents var atpūsties izveidotajā pludmalē. Bet nekad mums nav par daudz atkārtot visas lietas, kuras nepieciešamas drošībai uz ūdens, lai, vairākkārt atkārtojot, visu vecumu cilvēkos tas nostiprinās (piebilde-ilgstoša lietus, vēja iespējamības gadījumā, pasākums, iespējams, tiks pārcelts uz 30.08.2021. no plkst.18.00 tajā pašā vietā).

Pasākumu organizē biedrība “Lucavsala”.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Pasākums notiks, ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Apmeklējot pasākumu, ikvienam obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID) un derīgs testēšanas, vakcinācijas vai pārslimošanas faktu apliecinošs Covid-19 sertifikāts, kuru iespējams lejuplādēt https://covid19sertifikats.lv/ Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt testēšanas sertifikātu.