Lucavsalā sāk darboties RCB Pludmales lasītava

Lucavsalas lasītava

2.jūlijā Lucavsalā atsāk darboties Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītava. Lasītava Lucavsalā darbosies līdz 31. augustam Darbdienās lasītava strādās no plkst. 12.00 līdz plkst.17.00, bet brīvdienās un svētku dienās no plkst. 11.00 līdz plkst.18.00.

Lasītavai sarūpētas izklaidējoša un izzinoša satura grāmatu pieaugušajiem un bērniem no bibliotēkas dāvinājumu un dubletu krājuma. Tematiski daudzveidīgs ir lasītavas šīgada un aizvadītā gada žurnālu piedāvājums, (Ieva, Santa, Ilustrētā vēsture, Leģendas, OK, Skola un ģimene, Klubs, Ilustrētā junioriem, Spicīte, Avene, Лилит, Патрон, Мурзилка un daudzi citi).

Lasītavas lietošanas noteikumi paredz, ka, dodoties prom no pludmales, paņemtās grāmatas un žurnāli jāatstāj plauktā, lai nākamajā dienā tos varētu paņemt atkal.

Rīgas Centrālā bibliotēka aicina pludmales apmeklētājus dažādot savu atpūtu, lasot grāmatas un žurnālus, kas nav jāņem līdzi no mājām, bet ir pieejami uz vietas Lucavsalā.

Apmeklējot lasītavas telti, būs jālieto sejas aizsargmaskas. Pie viena galda āra lasītavā varēs vienlaicīgi uzturēties viena persona vai vienā mājsaimniecībā dzīvojošie.

Vairāk informācijas RCB mājaslapā www.rcb.lv