Vecmīlgrāvju sporta spēlēs nolīst medaļu lietus

Svētdien, 14.jūlijā Vecmīlgrāvja ceturtajās sporta spēlēs “Vecmīlgrāvis VAR!” tika noskaidroti paši ātrākie, veiklākie, izturīgākie un meistarīgākie aktīvā dzīvesveida piekritēji gan individuālajās disciplīnās, gan komandu sporta spēlēs. Laika apstākļi bija ideāli piemēroti sportošanai, tāpēc pēcpusdienā pār veiksmīgāko sportistu galvām nolija medaļu lietus. Kopumā sacensībās tikai sadalīti 78 medaļu komplekti.

Izvērtējot iepriekšējo gadu pieredzi un spēka vingrinājumu popularitāti, lai šajā disciplīnā nodrošinātu godīguma principu, organizatori pieņēma lēmumu dalīt grupās zēnus un meitenes. Līdz ar to nācās palielināt arī kopējo medaļu skaitu. 30 medaļu komplekti tika izcīnīti komandu sporta spēlēs, bet 48 – individuālās sacensībās.

 “Gribu pateikt milzīgu paldies sporta spēļu organizatoriem par šīm sacensībām, kurās ar ģimeni piedalījos jau ceturto gadu. Priecē, ka ir padomāts, gan par iespēju sportot kopā ar ģimeni, gan ir disciplīnas, kur varam startēt katrs individuāli. Savukārt mūsu mazo meitiņu tikmēr pieskata burvīgas auklītes,” atzīst Svetlana.

“Esam gandarīti, ka vecmīlgrāvieši iecīnījuši šīs sporta spēles, ka ir dalībnieki, kas piedalās katru gadu un mājās jau ir četru sporta spēļu medaļas. Priecājamies arī par tiem, kas šogad piedalījās pirmo reizi, ceram viņus dalībnieku pulkā satikt arī nākamgad. Priecē, ka sabiedrība arvien vairāk saprot, novērtē un iesaistās aktīva dzīvesveida nodarbēs, saprot, ka sports ir veselība, ka cilvēkam ir jākustas, lai būtu vesels un laimīgs,” atzīst Vecmīlgrāvja attīstības biedrības pārstāvis Uģis Bērziņš.

Sporta spēļu organizatori – Vecmīlgrāvja attīstības biedrība, sadarbojoties ar Rīgas brīvostas pārvaldi – pauž pārliecību, ka nākamgad jūlija otrās nedēļas nogalē tiks organizētas jau piektās sporta spēles “Vecmīlgrāvis VAR!”, savukārt vēl šovasar 11. augustā ikviens tiek aicināts svinēt Mīlgrāvja krastmalas svētkus “Krāsainie sapņi” Meldru ielas bērnu laukumā.